25 781 79 37 Poniedziałek-Piątek 9:00-17:00 / Sobota 9:00-14:00
25 781 79 37
Poniedziałek-Piątek 9:00-17:00
Sobota 9:00-14:00

Złoto Skup-Sprzedaż

Nasz Kantor prowadzi skup i sprzedaż złota inwestycyjnego w postaci sztabek i monet.

Dlaczego złoto to dobra i pewna inwestycja?

Dywersyfikowanie kapitału to podstawowe narzędzie finansowe. Lokowanie zasobów w wielu miejscach to prosta metoda na minimalizowanie ryzyka. Każda inwestycja jest narażona na czynniki makro i mikro ekonomiczne takie jak kryzysy, inflacja czy zmiana koniunktury. Każdy świadomy inwestor powinien posiadać w swoim portfelu co najmniej kilka procent aktywów ulokowanych w stabilne instrumenty takie jak złoto.

Złoto jest bezpieczna przystanią dla inwestorów od tysięcy lat. W czasach kryzysów ten szlachetny metal to naturalny kierunek dla osób prywatnych, funduszy inwestycyjnych czy nawet Państw. Złoto w przeciwieństwie do pieniądza fiducjarnego (walut) nie podlega zjawisku inflacji. Kolejną zaletą złotego kruszcu jest jego płynność. Zakup jak i odprzedaż jest możliwa na całym Świecie.

Zalety inwestowania w złoto:

  • Bezpieczeństwo kapitału
  • Nie podlega inflacji
  • Płynność
  • Prestiż
NASZE PRODUKTY

ZŁOTE SZTABKI

Produkty rafinerii PAMP są znanym i cenionym na całym Świecie symbolem. Ich reputacja idzie w parze z przepięknym wyglądem. Stanowią zarówno idealny sposób na inwestycje jak i są również piękną ozdobą każdego sejfu.

Sztabki PAMP występują w gramaturach: 1g, 2,5g, 5g, 10g, 20g, 31,1g 100g, 1000g,.

ZŁOTE MONETY

Złote monety bulionowe są produkowane przez narodowe mennice. Co do założenia moneta bulionowa zawiera w sobie jedną uncje trojańską (31,1g) złota. Ich nakład zależy od ilości sprzedanych egzemplarzy. Mają charakter inwestycyjny choć niektórzy numizmatycy doceniają je za wyjątkową urodę. W naszej ofercie znajdują się absolutne klasyki takie jak Filharmonik Wiedeński, Kanadyjski Liść Klonu, Krugerrand, Amerykański Orzeł, Czy Australijski Kangur.

Więcej informacji na temat złota oraz aktualnych cen kruszcu uzyskają Państwo u kasjerów w naszej placówce.